Narzędzia do ogrodu

Każdy posiadacz ogrodu wie, że właśnie nadchodzi okres wytężonej pracy, która jednak, jeśli wykonamy ją kompleksowo i profesjonalnie, pozwoli nam w najbliższych miesiącach cieszyć się z wypoczynku na świeżym powietrzu.

Narzędzia do ogrodu: pomoc w codziennej pracy.

Praca w ogrodzie to bowiem zajęcie, które wymaga wiedzy, odpowiedniego sprzętu i poświecenia, które dopiero wespół pozwolą osiągnąć zamierzone efekt.  I o ile wiedzę musimy zdobyć sami, podobnie jak czas, to w przypadku narzędzi ogrodniczych, warto skorzystać z rozwiązań sprawdzonych; pewnych marek i produktów wykonanych z odpowiednich materiałów, które nie tylko ułatwią nam pracę, ale również oszczędzą sporo czasu i wysiłku.

narzędzia
Pixabay – sekator

Narzędzia ręczne Draper : jakość, trwałość, wygoda.

Dobrze znaną marką wśród profesjonalistów od prac ogrodniczych jest firma Draper, która od lat wspiera tak zawodowych ogrodników, jak i amatorów, zapewniając im kompleksowe wsparcie i najlepsze rozwiązania, szczególnie w zakresie wszelkich prac ręcznych w ogrodzie.

Firma produkuje wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze, z tworzyw gwarantujących długoletnią satysfakcję z ich użytkowania i bezpieczeństwo. W katalogu produktów firmy Draper znajdziemy szeroką gamę sekatorów, nożyc do trawy i żywopłotu, pił ogrodowych i wiele innych narzędzi z najlepszych materiałów; z wysokiej jakości hartowanej stali, stali węglowej, z poręcznymi i wygodnymi uchwytami z tworzyw sztucznych lub drewna.

narzędzia ogrodnicze
Pixabay – grabie w ogrodzie

Narzędzia do zadań specjalnych – noże do darni.

Noże do darni  to narzędzia ręczne, służące  do dbania o obrzeża trawników i rabatek.
Dobry nóż do darni jest nie tylko ostry, ale też poręczny, lekki i wytrzymały.

Noże do darni firmy Draper to idealna propozycja – z ostrzami ze stali węglowej, trzonkiem z  wytrzymałego i bezpiecznego tworzywa sztucznego, w kształcie idealnego półksiężyca,  jak w modelu D20616 lub z lekkim szpicem, jak w  przypadku noża D88797, sprawią, że granica trawnika czy rabatki będzie dokładnie tam, gdzie chcemy.

Dla tradycjonalistów, w katalogu firmy znajdziemy też noże do darni z trzonem wykonanym z drewna, na przykład model D 89094.

Draper nie zapomniał też o prawdziwych profesjonalistach i firmach ogrodniczych, które potrzebują narzędzi do zadań specjalnych. Wśród noży do darni, taką propozycją jest model 89094 z certyfikatem jakości FSC TimberExpert i obrotowym bieżnikiem.

Zostaw nam swój komentarz